Dar-ül Erkam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SELİM GÜRBÜZER'İN 20. ATO ANKARA KİTAP FUARI TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ STANDINDA İMZA GÜNÜ

SELİM GÜRBÜZER'İN 20. ATO ANKARA KİTAP FUARI  TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ STANDINDA İMZA GÜNÜ Empty SELİM GÜRBÜZER'İN 20. ATO ANKARA KİTAP FUARI TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ STANDINDA İMZA GÜNÜ

Mesaj tarafından Selim Salı Nis. 23, 2024 9:28 am

Yazmış olduğu makaleler ve bilimsel denemeleriyle dikkatleri çeken ve güçlü bir okuyucu kitlesine sahip olan Enpolitik köşe yazarlarımızdan Selim Gürbüzer şu ana kadar Enpolitik Haber sitemizde yayınlanan tüm makalelerini beş ana başlık altında toplayarak kitaplaştırdı. Gürbüzer'in okurlarıyla buluşacağı kitap imza günü 27 Nisan Cumartesi günü Ata Congresium Türkiye Yazarlar Birliği standında gerçekleşecek.

Kitap Tanıtım ve imza günüyle ilgili düşünce dile getiren Yazar Selim Gürbüzer şunları söyledi; "KDY yayınlarından yayınlanan kitaplarımı 20. Ankara Kitap Fuarı'nda okuyucularımla buluşturacak olmaktan hem mutluluk duyuyorum hem de bunun tatlı bir heyecanını yaşıyorum. Bu vesileyle tüm Ankaralıları ve kitapseverleri kitaplarımla buluşmaya davet ediyorum."
https://www.enpolitik.com/haber/kose_yazarimiz_selim_gurbuzer_kitaplarini_kitapseverlerle_bulusturuyor-345952.html

SELİM GÜRBÜZER'İN 20. ATO ANKARA KİTAP FUARI  TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ STANDINDA İMZA GÜNÜ Nisan_10

Selim

- Similar topics